Lietuvos švietimo įstaigų profesinė sąjunga

Switch to desktop Register Login

Ruošiamasi protesto akcijoms

Šiuo metu vyksta aktyvus pasiruošimas masinėms protesto akcijoms – pradėtos visos reikalingos procedūros susivienijimuose. Reikalavimus Vyriausybei parengė ir tarpusavyje suderino 4 švietimo profesinės sąjungos: Lietuvos švietimo įstaigų profesinė sąjunga, Lietuvos švietimo profesinė sąjunga, Lietuvos mokytojų profesinė sąjunga ir Švietimo ir mokslo profesinė sąjunga „Solidarumas”.

Lygiagrečiai su protesto akcijų organizavimo procedūromis vyksta ir susitikimai su įstatiminės bei vykdomosios valdžos atstovais bandant rasti taikų kompromisą švietimo problemų sprendimuose.

Siekiant valdžios ir profesinių sąjungų santykiuose rasti konsensusą, rugsėjo 13 d. LŠĮPS pirmininkas Eugenijus Jesinas ir LŠĮPS pirmininko pavaduotojas Ramūnas Znutas susitiko su Seimo švietimo ir mokslo komiteto pirmininku akad. Eugenijumi Jovaiša.

Rugsėjo 14 d. LŠĮPS vadovai dalyvavo posėdyje dėl etatinio pedagogų darbo apmokėjimo. Posėdyje, kuris svarbus abiems pusėms, buvo bandoma rasti kompromisą ir išvengti bręstančio konflikto tarp Švietimo ir mokslo ministerijos ir švietimo profesinių sąjungų.

Copyright © 2018 Lietuvos mokytojų, švietimo ir mokslo profesinė sąjunga. Visos teisės saugomos.

Top Desktop version