Lietuvos švietimo įstaigų profesinė sąjunga

Switch to desktop Register Login

LŠĮPS pirmininkas E. Jesinas susitiko su Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininku E. Jovaiša

Liepos 5 d. LŠĮPS pirmininkas Eugenijus Jesinas dalyvavo Seimo Švietimo ir mokslo (ŠMK) posėdyje,kuriame buvo svarstomas klausimas dėl papildomų Seimo narių pasiūlymų Seimo nutarimo projektui „Dėl bendrojo ugdymo mokyklos kaitos gairių patvirtinimo“.

Po ŠMK posėdžio LŠĮPS pirmininkas, kartu su LŠPS pirmininku Audrium Jurgelevičium, susitiko su ŠMK pirmininku akad. Eugenijum Jovaiša aptarti etatinio apmokėjimo, klasės krepšelio įvedimo problemų bei kitų dabartinės švietimo politikos klausimų.

Be to, liepos 11 d., Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis kviečia švietimo ptofesinių sąjungų vadovus aptarti švietimo problematikos ir informuoti apie galimybę skirti didesnį finansavimą švietimo sektoriui nepažeidžiant fiskalinės drausmės įstatymo ir Europos Sąjungos priežiūros institucijų dėl šalies biudžeto sandaros rekomendacijų.

Ankstesniame susitikime su Premjeru, profesinių sąjungų vadovai iškėlė šias problemas: - etatinio apmokėjimo ir klasės krepšelio įvedimas; - švietimo šakos kolektyvinės sutarties pasirašymas; - mokytojų išankstinio išleidimo į pensiją klausimas; - socialinio dialogo klausimas.

Būsimame susitikime bus dar kartą aptariami šie klausimai.

Copyright © 2018 Lietuvos mokytojų, švietimo ir mokslo profesinė sąjunga. Visos teisės saugomos.

Top Desktop version