Lietuvos švietimo įstaigų profesinė sąjunga

Switch to desktop Register Login

LŠĮPS Tauragės raj. susivienijimo pirmininku perrinktas Gediminas Marozas

Birželio 14 d. Tauragės rajono savivaldybės posėdžių salėje įvyko LŠĮPS Tauragės raj. susivienijimo ataskaitinė-rinkiminė konferencija. Konferencijoje buvo išklausyta ir patvirtinta susivienijimo pirmininko ataskaita apie nuveiktus darbus, pristatyta finansinė ataskaita už 2015 – 2017 m.

LŠĮPS Tauragės raj. susivienijimo pirmininku dar vienai kadencijai išrinktas Gediminas Marozas, taip pat patvirtinta susivienijimo Pirmininkų taryba, išrinktas finansų auditorius.

 

Konferencijoje dalyvavęs LŠĮPS pirmininko pavaduotojas Ramūnas Znutas papasakojo apie daromas švietimo reformas, bendradarbiavimą su Švietimo ir mokslo ministerijos bei Vyriausybės atstovais.

 

Tauragės rajono švietimo skyriaus vedėjas E. Šteimantas patikino, kad rajono savivalda pasiruošusi atvirai diskusijai rūpimais pedagogų klausimais bei atkreipė dėmesį, kad tik vieningai profsąjungai pavyktų spręsti iškilusias problemas.

 

Sveikinimo žodį ir pritarimą teigiamai vertinamai susivienijimo veiklai pasakė Lietuvos mokytojų profesinės sąjungos Šaltinio progimnazijos pirmininkė Inesa Siūtilienė.

 

Danutė Eitutienė, LŠĮPS Tauragės susivienijimas

Copyright © 2018 Lietuvos mokytojų, švietimo ir mokslo profesinė sąjunga. Visos teisės saugomos.

Top Desktop version