Lietuvos švietimo įstaigų profesinė sąjunga

Switch to desktop Register Login

Vieša spaudos konferencija

Po to, kai  2016 m.  spalio mėn. įvyko LR Seimo rinkimai, buvo patvirtinta Vyriausybė ir jos programa, visa švietimo bendruomenė tikėjo ir laukė, kad pagaliau ateina diena, kai pažadai virs darbais. Tačiau kaip anksčiau, taip ir dabar: žodžiai apie švietimo svarbą liko žodžiais, o darbai – tik imitacija. Todėl penkios Lietuvos švietimiečiams atstovaujančios profesinės sąjungos žengia pirmą protesto akcijų žingsnį – birželio 8 d. (ketvirtadienį) 11.30 val. skverelyje prie Švietimo ir mokslo ministerijos rengia VIEŠĄ SPAUDOS KONFERENCIJĄ, kurios metu švietimo profesinių sąjungų lyderiai išdėstys savo įžvalgas, pateiks mokytojų nuomonę apie Švietimo ir mokslo ministrės J. Petrauskienės, LR Vyriausybės narės, veiklą švietimo labui.

Kviečiame visus norinčius bei galinčius dalyvauti šioje akcijoje ir išreikšti savo nepasitenkinimą dėl Švietimo ir mokslo ministrės veiklos.

Spaudos konferencijos metu visus dalyvius raginame susiorganizuoti pikniką ant pievelės prie ŠMM, parodant ministrei, kad iki birželio 28 d. mokytojai vis dar bandys Ja tikėti.

Tiesioginė viešos spaudos konferencijos transliacija birželio 8 d. nuo 11.25 val.

https://www.facebook.com/svietimoprofsajunga/

 

Copyright © 2018 Lietuvos mokytojų, švietimo ir mokslo profesinė sąjunga. Visos teisės saugomos.

Top Desktop version